Hádavé večery, kritika a uražené ticho? Nebo dobrá vůle, láska a důvěra? Víme, že

Existuje jiný způsob, jak se dívat a tvořit partnerský vztah ❤

Světový bestseller manželů Pranskych konečně v Čechách.

 

Představujeme vám výroční vydání knihy v originále nazvané The Relatinoship Handbook - Příručka šťastných vztahů konečně v češtině.

Co kdyby už první kapitola zachránila váš vztah a druhá z něj udělala vztah na celý život? 

Co když můžeme být s jedním člověkem celý život v lásce ať se děje, co se děje?
A přitom nemít pocit, že musíme, můžeme se cítit volně a svobodně a vztah si užívat a radovat se z něj.

George a Linda Pransky

George S. Pransky je doktor psychologie a vynikající vztahový poradce,  který společně se svou ženou Lindou už více než 40 let pomáhá nešťastným párům proměnit jejich "pokažené" vztahy ve skutečně šťastné partnerství.

Jedním z prvních vztahů, které porozumění mysli zachránilo, bylo jejich vlastní manželství.

George a Linda vybrali nejčastější otázky, které jim pokládali lidé po přečtení původní Příručky, zpracovali je do sedmi dalších kapitol a rozšířili o ně toto nové vydání.

Co když je důvěra, respekt a zábava ve vztahu přirozená věc, pokud ji sami nebráníme? 

Získejte jedinečnou příručku na vztahy, která boří vztahové mýty a už ošetřila tisícům párům na světě ztrápená srdce a hádavé večery. Otevřete si nové obzory, jak pečovat a rozvíjet o partnerský vztah.

 

Od této chvíle může být všechno jinak. Můžete se cítit lépe se svými blízkými, s přáteli, v rodině, v práci, dokonce i s neznámými lidmi při náhodných kontaktech. Všechna vaše setkání nyní může provázet větší radost. Proměňte váš vztah z uvadajícího květiny na živou a voňavou zahradu.

 

CO O KNIZE NAPSALI ČTENÁŘI

Tahle kniha je skvělá. Přináší pro mě zcela nový pohled na emoce - odkud se berou, co mi sdělují a jakou roli (ne)hrají v partnerském vztahu. Toto porozumění mění perspektivu, z jaké se dívám na druhé lidi i na sebe samou. Místo babrání se v tom, co nefunguje, ukazuje na mnoha příkladech z praxe, jak vrátit lásku zpátky do hry. Příručka přináší naději mnoha ztraceným párům a určitě bych ji doporučila i mladým lidem, kteří si teprve vybírají své partnery. Kniha je sice zaměřená na partnerské vztahy, ale pomohla mi narovnat i dlouholeté spory se sousedy a udělat z nás přátele.
Zuzka Kuráňová
Kniha Příručka šťastných vztahů by se dle mne měla stát, když ne povinnou, tak silně doporučenou knihou všem nevěstám a ženichům. Zásadně mi zjednodušila pohled na vztahy a úplně postavila na hlavu různá doporučení, která jsem slýchával. Místo pracování na vztahu, řešení problémů, vyjadřování negativních emocí či snaze o kvalitní komunikaci poukazuje k tomu nejdůležitějšímu, a tím je užívat si společnost partnera, nechávat lásku, aby se sama postarala o většinu potíží a překážek. Naučila mne dávat naše společné štěstí před potřebu mít pravdu, dělat věci „správně“ a něco řešit.
Martin Jotov

Konečně už i u nás 

Knížku The Relationship handbook známe už dlouho. V naší neziskovce ji považujeme za to nejlepší, co bylo o vztazích napsáno. Proto jsme se rozhodli navázat s Pransky Asociate další spolupráci a domluvit se na licenci ke knize. Knížku jsme přeložili a nyní máme velkou radost, že můžeme nabídnout prvních 500 výtisků k prodeji. 

Skutečný přínos knížky Příručka šťatných vztahů se dá jen stěží vyčíslit penězi. Byla by k nezaplacení. Proto jsme se při stanovení ceny za knihu rozhodli držet se ceny doporučené pro český trh.

Je to působivá kniha, která otevírá oči a mění život! Už jsem nadšenec 3 principů, ale t koncepty vyjádřené v této knize budete milovat, i když o 3 principech nic nevíte. Pokud jste uzavřeni v nespokojenosti a posuzování svého partnera, tato kniha vám ukáže, jak jednoduché je znovu se do něj zamilovat. Zvlášť silná pro mě byla kapitola o oddanosti a o tom, jaký je to životní postoj. Poučení k nezaplacení 🙂
Eva
Tato kniha je o vztazích, ale není omezena pouze na páry. Klidně by se to mohlo týkat přátelství a také vztahu k sobě samému. Rady v této knize jsou založeny na 3 principech a jsou jedním z nejlepších vysvětlení, jak používat 3 principy, se kterými jsem se setkal. Určitě se k této knize budu vracet znovu a znovu, protože v jejich příkladech je obsažena taková moudrost a je tak snadné ji pochopit.
Alistair Miller
Příručka o vztazích mi otevřela oči tak osvěžujícím a zároveň šokujícím pohledem na každodenní partnerský život. Klíčová poznámka: vždy se snažte být chápající.
Kája