marie březinová

Transformativní koučink změnil mou realitu, doslova svět, ve kterém žiji, a to na mentální i fyzické úrovni.

Vyjednávala jsem evropskou legislativu v Bruselu, pracovala v Hongkongu a vedla obchodní oddělení české luxusní značky. Měla jsem pocit, že jsem v pohodě, pouze jsem po celou dobu, s menšími či delšími přestávkami, trpěla zdravotními problémy. Prošla jsem mnoha terapiemi i lékařskými ordinacemi, ale až díky třem jednoduchým principům jsem pochopila, jak funguje naše mysl a tělo, a co spolu dokáží za zázraky, když je necháme spolupracovat.

Momentálně pracuji pro neziskovou organizaci Porozumění mysli, kde se kromě koučinku věnuji organizaci živých akcí. Při jejich přípravě o nenadálé změny plánů není nouze, přesto se cítím lépe, než kdy dřív.

„to, jak o věcech smýšlíme, vytváří naši realitu, což nám dává úžasnou možnost ji jednoduše změnit.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZKUŠENOSTI

V roce 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik transformativního koučinku Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s. V roce 2023 jsem navázala výcvikem na mentorku transformativních koučů. 

Při transformativním rozhovoru se s Vámi ráda podívám na to, jak se v životě posunout blíže k Vašim snům nebo třeba “jenom” ke spokojenému životu bez stresu, ať už jde o oblast práce, vztahů, životních výzev nebo zdraví. Ukáži Vám cestu, jak se z problémů navrátit zpět do pohody. A to trvale a svépomocí, protože právě v tom tkví kouzlo transformativního koučinku 🙂

S láskou, Maruška 

ŘÍKAJÍ O MNĚ

“Marušku jsem kontaktovala, když jsem se ve svém předchozím zaměstnání necítila dobře. Kvůli komplikovaným vztahům na pracovišti jsem měla zdravotní komplikace a nevěděla, co dál. Díky pravidelným telefonickým rozhovorům s Maruškou jsem se dokázala uklidnit, vidět pro mě tíživou situaci s nadhledem a především cítit se lépe. Bylo pro mě velmi překvapivé, jak velký léčivý efekt tyto rozhovory měly. Přeji všem, kteří se necítí v pohodě, aby jim do cesty vstoupil transformativní koučink.”
Anna Albertyn
"Koučink s Maruškou byl jedním z nejzajímavějších zážitků, které jsem zažila. Netušila jsem, že pomocí otázek lze objevit něco, co je ve Vás skryté a co čeká na "znovuobjevení". Už teď se těším na pokračování a všem přeji, aby i oni zažili, to co já.”
Jana Křížová
“S Marií jsem absolvoval sérii koučinků zaměřených na pracovní otázky. Přemýšlel jsem o směru, kterým se v kariéře ubírat dál. Díky transformativním rozhovorům jsem znovu našel ztracenou energii a novou chuť do práce, které se věnuji celou svou profesní kariéru. Pokud stojíte na rozcestí, ať už pracovním nebo osobním, doporučuji sezení s Marií. Pomohou Vám dívat se na věci jinak. Ne vždy je nutná změna venku, stačí uvnitř. ”
Tomáš Raboch
“S Maruškou jsem si povídala o svém strachu z létání. Díky jejímu empatickému a laskavému přístupu jsme se v průběhu sezení postupně dostaly k podstatě tohoto strachu a můj problém se tím výrazně zlepšil, za což jsem jí velmi vděčná.”
Olga Nekardová
“Za Maruškou jsem přišla s praktickými otázkami a problémy všedního života maminky na mateřské, která zároveň pracuje. Odcházela jsem s pocitem, že žádné problémy nemám 😄. Díky těmto transformativním rozhovorům si víc všímám, odkud se berou mé pocity, a dokáži s nimi lépe pracovat.“
Jana Sekerková

KDE koučuji

Online
Praha

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: