Karel

Murgaš

Připadá Ti někdy život těžkýnáročný? Připadá Ti někdy život lehkýradostný? Může být obojí. Je obojí. A bude obojí. Ale to nevadí, není to nic, čím je třeba se trápit. Nic, kvůli čemu být nešťastný, nic, čím se nechat omezovat v rozletu. Pojďme to spolu prozkoumat, pojďme objevovat lehkost, nadhledsebenaplnění. Pojďme být někým, kým nás samotné baví a těší být.

„Život tu není od toho,

abychom ho brali vážně. “ 

ZKUŠENOSTI

Už roky rád naslouchám životním příběhům, trablům a radostem lidí kolem mě. Postupně jsem ale narážel na limit toho, jak jim můžu pomoci. Ten limit byl "Nevím, co mám dělat, tohle je práce pro profesionála". Ta výmluva se mi nelíbila a tak jsem se rozhodl stát profesionálem. Certifikát od Porozumění mysli jsem získal v létě 2023.

Původně jsem chtěl jen objevit víc nástrojů pro pomoc mým přátelům, ale koučink mě natolik uchvátil, že jsem se rozhodl ho zakomponovat do svého života a nabízet ho všem, kteří chtějí něco ve svém životě měnit.

Transformativní rozhovor je velmi osobní, nezvykle zábavná a objevná činnost. Přicházíš s problémem či nenaplněnou touhou a odcházíš s něčím novým, lákavým, zajímavým, s inspirací či lehkostí.

řÍKAJÍ O MNĚ

Koucing s Karlem je cool a plný uvedomení a radosti. Vďaka nemu sa viac sustredim na prežitok svojho života a veci ktoré dokazem ja ovplivnovat. Postupne vo mne prebúdza schopnosť vziať zodpovednost za dianie okolo do vlastných rúk a neprekazat si. Je niekedy neuveritelne čo si jeden o fungovaní svojho sveta uvedomí ak sú mu kladené správne otázky. Díky, Karle.
David Kuzder
Člověk si vlastně není schopen uvědomit, co vše mu dokáže pomoci v rozvoji a překonání překážek. Karel mě právě díky tomu dokázal překvapit a přesvědčit mě, že moje rozložení časových dispozic a motivace se dá využít mnohem efektivněji. Díky tomu se dnes více věnuji mým koníčkům a na turnajích se mi opět více daří, protože jsem se zbavil negativních pocitů, které mě před tím občas brzdily. Zároveň byly naše schůzky uvolněné a příjemné. Díky takové atmosféře jsem nemusel příliš přemýšlet nad odpovědí a vždy jsem mluvil zcela otevřeně. To hodně pomohlo mému seberozvoji. Karla mohu upřímně doporučit!
Jan Stiess

KDE koučuJI

Online
Praha

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: