KAROLÍNA KOFROŇOVÁ

Jsem lektorka a koučka. A taky máma, manželka, dcera, kamarádka, bývalá úřednice a kolegyně... ale před tím vším jsem ČLOVĚK. Vím, že každý má přístup ke své vlastní moudrosti, která má vždy k dispozici to nejlepší řešení. Ukazuji lidem, jak svou moudrost poznat a následovat.

„Život nám nechce ublížit, protože by tím popřel sám sebe.“

ZKUŠENOSTI

Koučinku se věnuji od roku 2012, kdy jsem absovovala první výcvik 3P. V průběhu času jsem se zdokonalovala v dalších programech. V dubnu 2022 jsem začala spolupracovat s veřejně prospěšnou společností Porozumění mysli z.s.
Jsem spoluautorkou a patronkou projektu Česko naslouchá.

ŘÍKAJÍ O MNĚ

Pokud hledáte kouče s laskavým a vlídným přístupem, který přirozeně vytváří prostor plný přijetí, porozumění a bezpodmínečné lásky, pak Vám Káju mohu vřele doporučit. Koučink s ní je pro mě vždy obohacující a velmi inspirativní. Společně jsme již prošly mnoho sezení a pokaždé objevíme něco nového, co mě opět navrátí blíže k sobě, ke své pravé podstatě, kde se přirozeně cítíme šťastní, aniž bychom k tomu potřebovali nějaké stimuly a podněty zvenčí. Tam můžeme najít odpovědi na všechny naše otázky, se kterými přicházíme. S Kájou jako průvodkyní je to nádherná cesta v lehkosti a jednoduchosti. Děkuji životu, že jsem tuto vlídnou ženu mohla poznat a dostalo se mi skrze ní tolik poznání a každému přeji totéž.
Jana Fojtíková
Pokud mám doporučit Káju jako kouče, napadá mě hned několik věcí, co o ní říct. Umí vytvářet prostor druhému člověku. V její přítomnosti se cítím vždy v bezpečí a v pořádku se všemi svými myšlenkami a pocity, s celým svým životem ve všech jeho aspektech. Umí naslouchat a pak obrátit mou pozornost směrem, kterým mě zatím nenapadlo se dívat. Těším se na každé setkání s ní, které je pro mě hotovým balzámem pro duši. Moje cesta ke klidu duše a radostnému, plnému životu, je cesta malých postupných krůčků. Díky seminářům Porozumění mysli jsem hodně změnila úhel pohledu na život a prožívání a koučink s Kájou mě posunul o další kus dál. Jsem hluboce vděčná, že ji znám.
Katka Kroutilová
První setkání s Kájou bylo jako probuzení se z šedého snu do krásného světlého a barevného dne plného možností. Následovalo mnoho velmi příjemných rozhovorů, z nichž vždy vyplynulo nějaké pro mě velké a důležité uvědomění. S Kájou se vždy cítím jako s velmi dobrým přítelem. Mám s ní pocit, že dokážu vše a mám ve všem absolutní svobodu a nekonečné možnosti. Její otevřenost, laskavost a porozumění je pro mě jako pohlazení, objetí. Kája dává takové otázky, které bych nikdy nečekala a nastavuje úžasné zrcadlo, díky kterému můžu vidět věci a svět v úplně novém světle a vždy to zapadne přesně tam, kam má. Jsem moc vděčná za společně strávený čas a mnoho vhledů, které jsem s ní měla možnost získat. Děkuji a vřele doporučuji rozhovory s Kájou všem, kdo hledá porozumění a otevřenou duši. ♥️
Terka Hladíková

KDE koučuji

Online
Praha

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: