Kateřina

kroutilová

Těší mě hledat radost v životě a vidět život jako dar. Těší mě, když najdu moudrost v písni. Těší mě, když vidím rozzářené oči druhých lidí. Jsem šťastná, když se někdo mým prostřednictvím rozzáří životem, láskou a touhou tvořit. A proto jsem tady.

„Dej mi sílu změnit, co změnit mohu, pokoru snášet, co změnit nemohu, a moudrost obojí od sebe odlišit. Aischylos.“

ZKUŠENOSTI

K Porozumění mysli jsem se dostala v roce 2020, kdy byla zahájena Akademie lidského potenciálu. Už první vyhlášení kurzu Akademie PRO profesionály mě zaujalo, protože mi dávalo smysl šířit vidění světa trochu jinak, radostněji, láskyplněji. Odhodlala jsem se až v ročníku druhém, přestože jsem vůbec nevěděla, jak to při plném lékárnickém úvazku zvládnu. Touha byla silnější a krok po kroku jsem došla k cíli. Certifikát jsem získala v květnu 2O23. 

řÍKAJÍ O MNĚ

Milá Katko, děkuji ti za rozhovory. Umíš skvělé naslouchat a už jen tím, že něco vyslovím nahlas, mi občas dojde, že řeším hlouposti. Navíc jsi empatická a stojíš nohama pevné na zemi. Víš, že hroutit se z daných okolností k ničemu nevede. Doufám že si opět popovídáme.
Eva
Katku znám již několik let a v našem nedávném setkání jsem si nemohla nevšimnout její změny. Dřív jsem jí vnímala jako milou, ale nejistou a málo sebevědomou ženu a nyní je to klid vyzařující a naslouchající bytost. Ano, často jsem si po našem prvním setkání připomněla ve stresových situacích její klid. Měla jsem s Katkou dvě setkání na kterých jsme si povídaly především o vztazích a dětech. Několikrát mi ukázala jiný pohled na věc, kterou já jsme považovala za problematickou a najednou jsme ji viděla z jiné, pro mne lepší stránky. Někdy používám i postupy, který mi Katka poradila, hlavně ten, jak vše odložit a dostat se sama k sobě. Rozhovory s ní mi vždy přinesou klid a jakési přijetí situace a pochopení, že je vše tak, jak má být.
Renata
Jakmile se posadíte, naproti vám usedne usměvavá Katka Kroutilová, máte po stresu a všechny zlé myšlenky jsou pryč. Děkuji Katce,že mi byla oporou v nejhorším období mého života a pomohla mi znova postavit se na vlastní nohy a pokračovat dál.
Vlaďka

KDE koučuJI

Online
Brno a okolí

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: