MONIKA 

JAROŠOVÁ

Od roku 2017 jsem parťákem pro každého, kdo chce dělat kroky k sobě. Není to vždycky jednoduchá cesta a ze zkušenosti vím, že ve dvou se to prostě táhne líp. A proto dělám transformativního kouče. Mám za sebou vážnou autonehodu, odchod z práce, ztrátu miminka a mnoho dalších zkušeností. Všechno jsem přežila a vzala si do dalšího žití posilnění, o které se s tebou podělím. Pokud potřebuješ podržet, jít s někým po boku, potřebuješ se rozmotat, vystoupit z křečkovskýho kolečka, najít řešení, zažít uvolnění, zklidnění, těšit se z přítomnosti, mít víc energie, zažít svobodu, lehkost... Jsem tady.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZKUŠENOSTI

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

řÍKAJÍ O MNĚ

Moni má laskavý a srdečný přístup, koučink s ní je pro mě vždy velmi oživující a inspirativní.
Jana Fojtíková
Monika je úžasný človek a skvelá koučka. Hlboko vnímavá, chápavá, spojená s múdrosťou vesmíru, všetko preskúma a odvážne sa pustí do neuskutočniteľných projektov 🙂 A je veľmi milá a láskavá.
Peter Mamrak
Monika je velká bojovnice, ale zároveň laskavá, láskyplná, milá a naslouchající bytost. Koučink s Monikou je pohlazením po duši.
Pavel Pola

KDE koučuJI

Online
Plzeň, Přeštice

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: