Pavel

krhoun

Prošel jsem v životě spoustou věcí, které mi přišli hrozné a můj život těžký, o to víc mě překvapilo, když mi došlo, že to nejtěžší se odehrávalo v mé hlavě. Proto jsem tu teď pro všechny, kteří si toto začínají více či méně uvědomovat a chtějí se posunout na jiný level prožívaní života. Žít život každý den překvapený, jako dítě, co všechno se tu dá ještě objevit a vyzkoušet. Pojďte se mnou tyto možnosti znovu objevit. Jsem přesvědčený, že všechno jsme to žili jako děti, takže je to v nás všech. Pojďme to spolu objevit.
 

„Život má smysl jaký mu dáme.“

ZKUŠENOSTI

V roce 2023 jsem dokončil certifikovaný výcvik transformativního koučinku Akademie pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Pravidelně koučuji a snažím se vést různé workshopy a webináře.

ŘÍKAJÍ O MNĚ

Koučink od Pavla z Porozumění mysli je jako kompas, který mi pomůže najít cestu zpátky k sobě, když se někdy ztratím. Díky tomu si snáze uvědomím, co je důležité, připomene mi přítomnost a jednoduchost, a mám zase radost ze života. Jen si to potřebuji připomínat často, podobně jako mým svalům cvičení ;-).
Eva
Moje zkušenost je taková, že koučink s Pavlem Krhounem mě vždy neskutečně zklidnil a poté jsme spolu vždy probádali můj problém. Někdy jsem při koučinku uviděla řešení, někdy mi řešení přišlo po povídání. Někdy nepřišlo nic. Ale i to zklidnění mé mysli stálo za to. Doporučuji si udělat vlastní zkušenost ✨
Venda
Jen tak si žijete a myslíte si, že vše je v naprostém pořádku. Trápí Vás jen některé věci, lidé, situace, tak jako všechny ostatní. Myslíte si, že tak je to normální, běžné a nejde to změnit. A najednou se ve Vašem životě objeví člověk, který Vás svými otázkami přiměje podívat se na svět kolem Vás v úplně jiném úhlu pohledu. Vy začněte vidět věci, lidi i situace zcela jinak. Začnete chápat souvislosti. Začnete uvažovat o změně, ale ne o změně vně, ale o změně uvnitř Vás samotných. Začnete věci dělat jinak než doposud. A začnou se dít věci, které u Vás vyvolají jiné pocity a emoce. Prožíváte drobné okamžiky štěstí a radostí z maličkostí a užíváte si cestu životem. Začnete si vážit a mít rádi sami sebe. Já měla to štěstí, že jsem takového člověka potkala. Pavle, děkuji za vše. Vím, že jsem na začátku. I díky tobě, si užívám každý okamžik své životní cesty.
Erika

KDE koučuji

Online
Plzeň a okolí

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: