Petra

gaurová

Ukazuji směrem jak žít naplněný život pomocí porozumění strachům a omezením, ať je jejich původ jakýkoliv. Nebojím se i dotýkat se témat, o kterých se nemluví, jako třeba sex.

„Co Tě nezabije, to Tě posílí.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZKUŠENOSTI

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

řÍKAJÍ O MNĚ

Co vše jsem získala díky koučinku s Petrou: díky tomu, jak se mnou mluví a komunikuje, díky tomu kudy mě velmi jemně navádí svými otázkami - které pro mne byly často úplně z nečekaného směru a vyvedly mne z “mého” místa komfortu 😂 - jsem během zpětného poslechu našeho rozhovoru objevila následující …1. důvod proč mi lidé celý můj život říkají, že jsem drsná i když já uvnitř cítím naprostý opak…2. to jaké mám šílené množství řečových kazů … 3. Příliš snahy….4. Strach a nejistotu…..5. Snaha ve skutečnosti neřešit skutečný problém a zabývání se nepodstatnými detaily…a hlavně vědomí, že pořád mluvím jen proto, abych se nemusela rozhodnout…protože to rozhodnutí mě děsí - vlastně vím, že rozhodnutí už padlo a já jen nejsem schopna tomu čelit … a všem těm důsledkům …., protože moc dobře vím, co mám udělat …. 😞 díky jemnému a laskavému přístupu Petry a její stále se opakující snaze ´vycentrovat´ mé myšlenky, jsem jí nakonec velmi vděčná za toto uvědomění a za to, že teď už tomu stojím čelem. A nezapomenu ani na tvou neuvěřitelně silnou intuici, že jsi mi napsala ve chvíli , kdy to bylo nejvíce potřeba…Moc ti Petro děkuji.
Romana V.

KDE koučuJI

Online
Praha

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: