Petra

mašková

Říkám si MINDHACKER. Jsem si jistá, že jsme na tento svět nepřišli proto, abychom se trápili. Pokud pochybujete, možná nastal čas hacknout vám hlavu. Přicházíte s koulí na noze? Tak to jen proto, že nevidíte svá křídla.

Obrátím váš život na líc 🙂

Jsem kouč pro ty, kteří chtějí, aby je ŽIVOT BAVIL.

„KDO NEDUMÁ, ŽIJE VÍCE,

KDO SI HRAJE, NETRÁPÍ SE.

 

„ŽIVÉ SRDCE LÁSKOU HOŘÍ,

KDO NETVOŘÍ, ČASTO BOŘÍ.“

 

ZKUŠENOSTI

V srpnu 2021 jsem se stala součástí interního týmu Porozumění mysli. Jsem mentorka a lektorka zážitkové pedagogiky a podpora projektu Šťastná škola.

V dubnu 2022 jsem úspěšně dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče v 1. Akademii PRO profesionály a lídry.

Před tím jsem absolvovala: Institut Energetické psychologie | Intenzivní výcvik koučů u Result  Coaches (dnes Neuro Leader Ship) | Transformativní koučink u Coaching Academy  – Psychology of Mind | Techniky kvantového doteku / kurzy alternativní medicíny. Mám za sebou více než 20 let terapeutické a 10 let koučovací praxe.

ŘÍKAJÍ O MNĚ

„Už jsem spolupracoval s několika kouči, ale Vy jste naprosto neuvěřitelná. Poprvé nebyla moje práce dřina, ale zábava – i když z těch Vašich úkolů jsem se dost zapotil. Byly to super výzvy a hodně mě posunuly jak po pracovní tak lidské stránce. Objevil jsem úplně nový pohled na to, jak tady všichni fungujeme. A musím přiznat, byl to šok.“
David L., manažer
„Vím, že jste to se mnou neměla snadné. Bojovala jsem s Vámi stejně jako s manželem a se vším. Ukázala jste mi, že nemusím, že to jde i jinak. Jsem teď znovu zamilovaná do manžela, do života i do sebe. Díky, že jste to se mnou nevzdala.“
Petra M., lektorka
„Petro, od chvíle, kdy jsem Vás potkal, jsem Vám záviděl ten jasný pohled na svět a lehkost s jakou berete věci. Nevěřil jsem Vám, když jste říkala, že mě to naučíte. Ale Vy jste to dokázala. Snad poprvé v životě se cítím šťastný a lehký. Všechny zlé hlasy z mé hlavy zmizely a nahradily je super nápady.“
Libor F., analytik
„Proč jsem si ze všech koučů vybrala právě Petru? K rozhodnutí mi stačilo prvních pár minut setkání. Cítila jsem se pochopená... Cítila jsem, že můžu říct úplně vše... Petra je lidská, mám pocit, jako bych mluvila s kamarádkou, která mi vždy pomůže. VZDYCKY! Protože se na ni mohu obrátit kdykoliv a vždy si na mne najde chvilku... Ten klid, který už po prvních pár minutách s ní cítím, je k nezaplacení...po setkání odcházím s naprostým klidem v duši, a pocitem, že vše je tak, jak má být... Úžasná koučka, úžasný člověk.
Kristýna Š., lektorka jazyků

KDE koučuji

Online
Vrchlabí

CENA KOUČINKU

Zde, v Porozumění mysli, poskytuji 1 sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: