Robert

rott

Kdo je to kouč/terapeut? Je to člověk, co rád pomáhá lidem. Kdo je to transformativní kouč? To je člověk, co rád pomáhá lidem zjistit, že pro to aby mohli žít skvělý a šťastný život, žádného kouče nebo terapii nepotřebují.* No jo, ale… co když se necítím dobře, děje se mi něco, co nechci, nebo naopak chci něco dosáhnout, ale prostě nevím, co s tím? Moje práce bude pomoci Vám (lépe) porozumět, že to co hledáte, už máte přirozeně k dispozici. Je to jednoduché. Jediné, co z toho dělá složité je, že nevěříme tomu, že by to mohlo být tak jednoduché 🙂 Než jsem se stal transformativním koučem, sám jsem četl něco podobného a nevěřil tomu. Zároveň jsem si ale hrozně přál, aby to byla pravda... No, jak myslíte, první hodina je zdarma 🙂 Budu se těšit na společné objevování! *Nenahrazuji lékařskou péči, která může být nutná nebo prospěšná nad rámec této spolupráce.

„Whether you think you can, or you think you can't-you're right.”
HENRY FORD
(Nehledě na to jestli si myslíš, že můžeš, nebo nemůžeš - máš pravdu.)“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZKUŠENOSTI

V dubnu 2022 jsem dokončil certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

řÍKAJÍ O MNĚ

"Moc děkuju Robertovi za koučink a určitě doporučuji. Měla jsem jeden velký vhled, díky kterému jsem pochopila, že vůbec nezáleží na tom, kolik toho máte, ale na tom, přes jaký filtr se díváte právě teď, protože jinak, i když budete mít přesně to, co jste kdysi chtěli, nebude to ani tak dost." Díky Roberte, Míša
Míša Havránková

KDE koučuJI

Online
Praha

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: