Silvie

Vítková

V rámci transformativního rozhovoru nabízím propojení svých pracovních zkušenosti z korporátního prostředí a zároveň práci na zachování mentálního, duševního a emočního zdraví. Jedině tak lze vylepšit i zdraví fyzické.

„Správně vidíme jen srdcem, co je důležité, je očím neviditelné.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZKUŠENOSTI

V roce 2022 jsem se stala transformativní koučkou Akademie potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

řÍKAJÍ O MNĚ

Silvie je pro mne milující bytost se zájmem o druhé, s potenciálem otevřít ve vás, a tím i umožnit na vlastní kůži pocítit, nekonečný prostor, ve kterém je vše možné a nic z toho není ani dobré ani špatné, jen to JE a proudí a neustále se mění. Při transformačním koučinku mě otázkami vedla k sobě, k tomu čím ve skutečnosti jsem, co je skutečně "moje" a co je jen nějaká moje představa o sobě samé. Její laskavost a pochopení přirozeně vytvářejí prostor bezpečí a klidu, ve kterém jsem se otevřela dokonce i kladení otázek sama sobě 🙂 a nacházení odpovědí z podstaty bytí. Byl to úžasný proces, který ve mě otevřel nekonečný prostor univerzální moudrosti a různá uvědomění mi přicházela ještě mnoho dnů po našem sezení. Děkuji za to, že je to vůbec možné, a děkuji Silvii, že mi to pomohla zviditelnit a prožít.
Margita J.

KDE koučuJI

Online
Plzeň a okolí

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: